Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Sport

 Sport...

6.6.2009 závody : Plzeňský agiliťák

Tento víkend byl v duchu agilit. Počasí bych si tedy představovaloa lepší,protože chvíli lilo a chvíli pražilo sluníčko,ale myslím že i přes to se závody vydařily. My s Bartíkem se odhodlali a přihlásili se do neoficiální části a to začátečníci a A0. Jelikož jsem nervák,chtěla jsem vyzkoušet jestli je Bartík schopný běhat s tak nemožnou paničkou a myslím že je .  Překvapil mě svojí rychlostí,protože při závodech běhal mnohem rychleji než v treninku a tak jsem mu to samozřejmě kazila,protože jsem dávala pozdě povely a nemožně mávala rukama a tak,ale chybama se člověk učí. Začátečníky L jsme doběhly s jedním odmítnutím (blbě sem ho navedla na skočku,takže jí přeběhl a musel se vracet) a jednou mi málem utekl do tunelu,ale i tak jsme si vyběhali pro mě úžasné 3.místo. Z čehož jsem měla obrovskou radost a moc za to děkuji naší cvičitelce Martině Králové,která si s náma dává velkou práci. Parkur A0 dopadl jak jsme čekali - dis. No prostě Bartíček tunely miluje,takže do jednoho utekl a druhý byl hned za slalomem,který ještě nemáme pořádně zvládnutý a tak velké lákadlo bylo nad jeho síly. Ale neva, zkušenost víc než dobrá a třeba někdy bude líp. Uvidíme.......

 

13.4.2009

Po dlouhé zimě kdy se nedalo moc cvičit přišlo hned léto a tak se konečně můžem věnovat  pořádně výcvikům agility a také flyballu.

Bartík se už konečně seznámil se všemi překážkami a víceméně mu žádná nedělá nějaký veliky problém,snad jen kruh,který je pro něj moc nízký a tak občas škrtá prdelkou o horní část pneumatiky.  Samozřejmě vždy potřebujem asistenta,který mu ho při běhu drží,protože mám strach aby ho neporazil a nezranil. Občas ještě mívá takové nápady,že to vezme jinou dírou,než je pneumatika .  Slalom jsme začli učit ukazovaný a myslím že docecela chápe co po něm chci jen je mírně řečeno trochu vzteklý,protože ho panička vlastně zdržuje a on nemůže letět..... I houpačka byla bez problému,děláme ji vlastně stejně jako ostatní zonové překážky.

20.9 - 21.9 2008  závody : Memorial Jolany Troppové a Jedničkářský speciál Plzeň

Tyto dny se konaly závody agility v Plzni,tedy na našem cvičáku. Byly moc fajn a pro nás byli výjmečné tím,že to byly naše první závody. Přihlásily jsme se do neoficiální části a to do soutěže Juniorů, což bylo pro pejsky ve věku 10 - 15 měsíců a do tunelového běhu. Já jsem byla nervozní od rána a Bártíček se moc těšil,protože jak říká naše kamarádka,majitelka jeho sestřičky,tak prý má Bártík místo mozku tunel.  , myslím že na tom něco bude.  Parkůrek byl jednoduchý kombinace snížené skočky a tunely a ted přijde to nejlepší  VYHRÁLI  jsme. Čas oproti druhému místu jsme měli lepší o 4 vt. Nevím kdo z nás dvou měl větší radost,ale velikou i když vím že jsem to tam přecci jen svému úžasnému pejskovi zkazila. Tunelový běh se nám nepovedl,kcvůli blbosti psovoda a byli jsme diskvalifikovaný. Bártíkovy to ale vůbec nevadilo,protože hlavně že si mohl zaběhat.

  

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek